درباره ما

درباره ما

هاست آی آر(در سال 2016 میلادی (1396 شمسی) آغاز به کار نمود و به جرات می توان اظهار داشت که این سایت از بهترین سایتهای میزبانی وب در ایران می باشد. از بدو تاسیس سایت نهایت تلاش هاست آی آر ارائه بهترین سرویس به ایرانیان عزیز است.

هاست آی آر

هاست آی آر بر این عقیده است که شهرت در عصر حاضر مهمترین عامل موفقیت است و تنها راه آن رضایت مشتریان و ارائه امکانات بر اساس آخرین فن آوریهای ممکن است . از این رو هاست آی آر ، خود را ملزم به ارائه سرویسی با بالاترین کیفیت و بهترین پشتیبانی فنی می دارد و بر این باور است که تنها راه پیشرفت تداوم ارائه چنین خدماتی می باشد.

تیم هاست آی آر

تیم هاست آی آر همواره تمامی تلاش خود را در جهت ارتقای کیفی سرویسها و رضایت کاربران به کار می گیرد. سرمایه گذاری هاست آی آر بر روی سخت افزار، نرم افزار و زیر ساخت های شبکه موجب می شود تا کاربران تنها به توسعه خدمات آنلاین خود بپردازند و نگرانی دیگری نداشته باشند.

شما با انتخاب هاست آی آر به کیفیت، پابداری و امنیت مورد نیاز برای تجارت خود دست می یابید. از یک سایت شخصی کوچک تا یک سرویس سازمانی بسیار بزرگ، هاست آی آر راه حلی جامع ، برای نیازهای شما تهیه دیده است. برخی از ویژگی های هاست آی آر که موجب برتری آن نسبت به اکثر سایتهای میزبانی وب می شود در زیر آمده است:

پاسخگویی مناسب

گارانتی بازگشت وجه

پاسخگویی مناسب

آسایش خیال

شبکه Cluster

استفاده از نرم افزارهای دارای License

استفاده از سخت افزارهای مناسب

امنیت

استفاده از دیتا سنتر های معتبر

مانیتورینگ خودکار سرویسها

مالکیت سرورها

پاسخگویی مناسب

روش های ارتباطی با هاست آی آر

ایمیل: info@hostir.info

مدیریت : فاطمه عزیز آبادی

شایان ذکر است قبل از مراجعه حضوری حتما مراتب را از طریق تیکت یا تماس تلفنی به اطلاع برسانید